Poke greens, cooked

Date USDA , USDA FoodData Central (U.S. public domain). See data sources.Prima publicare oct. 2024 Ultima actualizare 18 dec. 2025 Compară cu…

La 100 g, Poke greens, cooked furnizează 42 calorii, 3 g carbohidrați, 2.2 g proteine și 1.5 g fibre.

100 gper porție
= 42 kcal
× 100 g = 100 g
42kcal 2% RI Doză de referințăReferința energetică zilnică UE/UK de 2 000 kcal utilizată pe etichetele nutriționale ale alimentelor ambalate (Reg. 1169/2011). Comutați pe opțiunea US pentru Valorile Zilnice FDA.
77%Scor nutriționalScor nutriționalProporția din cei 24 nutrienți evaluați ai acestui aliment care obțin un scor bun raportat la calorii, o sursă bună de nutrienți benefici, menținând un conținut scăzut de grăsimi saturate, sodiu și zaharuri adăugate.24 disponibili din 33 nutrienți totali cu o Valoare Zilnică24din33
Proteine2,2g19% kcal
Glucide3g25% kcal
Grăsimi2,9g56% kcal
Fibre 1,5g
Apă90,3g

Defalcare completă a nutrienților

Referință

Proximale

Carbohidrați

Grăsimi și acizi grași

Steroli

Proteine și aminoacizi

Vitamine

Minerale

Altele

Poke greens, cooked: calorii în funcție de cantitate

  • 100 g42 kcal
  • 150 g63 kcal
  • 200 g84 kcal
  • 250 g105 kcal

Poke greens, cooked: informații cheie

How many calories are in Poke greens, cooked?
Poke greens, cooked has 42 calories per 100 g.
How much protein is in Poke greens, cooked?
Poke greens, cooked provides 2.2 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Poke greens, cooked?
Poke greens, cooked contains 3 g of carbohydrate per 100 g, including 1.5 g of fibre.
How much fat is in Poke greens, cooked?
Poke greens, cooked has 2.9 g of fat per 100 g.

Valorile sunt afișate pentru porția selectată și la 100 g. % RI urmează Dozele de Referință UK / UE (Reg. 1169/2011) pentru adulți și copii de 4+ ani. Doar orientativ, nu reprezintă consultanță medicală sau dietetică (Termeni & Condiții §3).