Spices, paprika

Per 100 g levert Spices, paprika 282 calorieën, 54 g koolhydraten, 14.1 g eiwit en 34.9 g vezels.

100 gper portie
= 282 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
282kcal 14% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
80%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 27 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.27 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar27van33
Eiwitten14,1g15% kcal
Koolhydraten54g56% kcal
Vetten12,9g30% kcal
Vezels 34,9g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day10.3g10.3g11%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Spices, paprika: belangrijkste feiten

How many calories are in Spices, paprika?
Spices, paprika has 282 calories per 100 g.
How much protein is in Spices, paprika?
Spices, paprika provides 14.1 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Spices, paprika?
Spices, paprika contains 54 g of carbohydrate per 100 g, including 34.9 g of fibre.
How much fat is in Spices, paprika?
Spices, paprika has 12.9 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).