Thyme, fresh

Per 100 g levert Thyme, fresh 101 calorieën, 24.5 g koolhydraten, 5.6 g eiwit en 14 g vezels.

100 gper portie
= 101 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
101kcal 5% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
85%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 23 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.23 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar23van33
Eiwitten5,6g16% kcal
Koolhydraten24,5g72% kcal
Vetten1,7g11% kcal
Vezels 14g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Thyme, fresh: belangrijkste feiten

How many calories are in Thyme, fresh?
Thyme, fresh has 101 calories per 100 g.
How much protein is in Thyme, fresh?
Thyme, fresh provides 5.6 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Thyme, fresh?
Thyme, fresh contains 24.5 g of carbohydrate per 100 g, including 14 g of fibre.
How much fat is in Thyme, fresh?
Thyme, fresh has 1.7 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).