Cauliflower, cooked, as ingredient

Date USDA , USDA FoodData Central (U.S. public domain). See data sources.Prima publicare oct. 2024 Ultima actualizare 18 dec. 2025 Compară cu…

La 100 g, Cauliflower, cooked, as ingredient furnizează 26 calorii, 5.2 g carbohidrați, 2 g proteine și 2.1 g fibre.

100 gper porție
= 26 kcal
× 100 g = 100 g
26kcal 1% RI Doză de referințăReferința energetică zilnică UE/UK de 2 000 kcal utilizată pe etichetele nutriționale ale alimentelor ambalate (Reg. 1169/2011). Comutați pe opțiunea US pentru Valorile Zilnice FDA.
75%Scor nutriționalScor nutriționalProporția din cei 24 nutrienți evaluați ai acestui aliment care obțin un scor bun raportat la calorii, o sursă bună de nutrienți benefici, menținând un conținut scăzut de grăsimi saturate, sodiu și zaharuri adăugate.24 disponibili din 33 nutrienți totali cu o Valoare Zilnică24din33
Proteine2g26% kcal
Glucide5,2g66% kcal
Grăsimi0,3g8% kcal
Fibre 2,1g
Apă91,7g

Defalcare completă a nutrienților

Referință

Proximale

Carbohidrați

Grăsimi și acizi grași

Steroli

Proteine și aminoacizi

Vitamine

Minerale

Altele

Cauliflower, cooked, as ingredient: calorii în funcție de cantitate

  • 100 g26 kcal
  • 150 g39 kcal
  • 200 g52 kcal
  • 250 g65 kcal

Cauliflower, cooked, as ingredient: informații cheie

How many calories are in Cauliflower, cooked, as ingredient?
Cauliflower, cooked, as ingredient has 26 calories per 100 g.
How much protein is in Cauliflower, cooked, as ingredient?
Cauliflower, cooked, as ingredient provides 2 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Cauliflower, cooked, as ingredient?
Cauliflower, cooked, as ingredient contains 5.2 g of carbohydrate per 100 g, including 2.1 g of fibre.
How much fat is in Cauliflower, cooked, as ingredient?
Cauliflower, cooked, as ingredient has 0.3 g of fat per 100 g.

Valorile sunt afișate pentru porția selectată și la 100 g. % RI urmează Dozele de Referință UK / UE (Reg. 1169/2011) pentru adulți și copii de 4+ ani. Doar orientativ, nu reprezintă consultanță medicală sau dietetică (Termeni & Condiții §3).