Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée

Per 100 g levert Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée 229 calorieën, 20.9 g koolhydraten, 5.3 g eiwit en 2.1 g vezels.

100 gper portie
= 229 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
229kcal 11% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
46%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 28 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.28 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar28van33
Eiwitten5,3g9% kcal
Koolhydraten20,9g37% kcal
Vetten13,3g53% kcal
Vezels 2,1g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day2.27g2.27g3%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

  • Chlorine, Cl651mg651mg81%

Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée: belangrijkste feiten

How many calories are in Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée?
Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée has 229 calories per 100 g.
How much protein is in Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée?
Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée provides 5.3 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée?
Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée contains 20.9 g of carbohydrate per 100 g, including 2.1 g of fibre.
How much fat is in Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée?
Tarte ou tourte aux poireaux, préemballée has 13.3 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).