Stew, beef, with dumplings, homemade

Per 100 g levert Stew, beef, with dumplings, homemade 190 calorieën, 16.2 g koolhydraten, 10.1 g eiwit en 0.9 g vezels.

100 gper portie
= 190 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
190kcal 10% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
47%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 29 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.29 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar29van33
Eiwitten10,1g21% kcal
Koolhydraten16,2g33% kcal
Vetten10g46% kcal
Vezels 0,9g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day1.60g1.60g2%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

  • Chlorine, Cl297mg297mg37%

Stew, beef, with dumplings, homemade: belangrijkste feiten

How many calories are in Stew, beef, with dumplings, homemade?
Stew, beef, with dumplings, homemade has 190 calories per 100 g.
How much protein is in Stew, beef, with dumplings, homemade?
Stew, beef, with dumplings, homemade provides 10.1 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Stew, beef, with dumplings, homemade?
Stew, beef, with dumplings, homemade contains 16.2 g of carbohydrate per 100 g, including 0.9 g of fibre.
How much fat is in Stew, beef, with dumplings, homemade?
Stew, beef, with dumplings, homemade has 10 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).