Lamb, loin chops, microwaved, lean

Per 100 g levert Lamb, loin chops, microwaved, lean 242 calorieën, 0 g koolhydraten, 32.4 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 242 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
242kcal 12% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
55%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 28 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.28 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar28van33
Eiwitten32,4g54% kcal
Koolhydraten0g0% kcal
Vetten12,5g46% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day0g0g0%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

  • Chlorine, Cl81.0mg81.0mg10%

Lamb, loin chops, microwaved, lean: belangrijkste feiten

How many calories are in Lamb, loin chops, microwaved, lean?
Lamb, loin chops, microwaved, lean has 242 calories per 100 g.
How much protein is in Lamb, loin chops, microwaved, lean?
Lamb, loin chops, microwaved, lean provides 32.4 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Lamb, loin chops, microwaved, lean?
Lamb, loin chops, microwaved, lean contains 0 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Lamb, loin chops, microwaved, lean?
Lamb, loin chops, microwaved, lean has 12.5 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).