Haddock, flesh only, smoked, poached

Per 100 g levert Haddock, flesh only, smoked, poached 92 calorieën, 0 g koolhydraten, 21.8 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 92 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
92kcal 5% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
67%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 27 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.27 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar27van33
Eiwitten21,8g95% kcal
Koolhydraten0g0% kcal
Vetten0,5g5% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day0g0g0%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

  • Chlorine, Cl640mg640mg80%

Haddock, flesh only, smoked, poached: belangrijkste feiten

How many calories are in Haddock, flesh only, smoked, poached?
Haddock, flesh only, smoked, poached has 92 calories per 100 g.
How much protein is in Haddock, flesh only, smoked, poached?
Haddock, flesh only, smoked, poached provides 21.8 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Haddock, flesh only, smoked, poached?
Haddock, flesh only, smoked, poached contains 0 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Haddock, flesh only, smoked, poached?
Haddock, flesh only, smoked, poached has 0.5 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).