Celtuce, raw

Per 100 g levert Celtuce, raw 18 calorieën, 3.7 g koolhydraten, 0.9 g eiwit en 1.7 g vezels.

100 gper portie
= 18 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
18kcal 1% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
85%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 23 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.23 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar23van33
Eiwitten0,9g16% kcal
Koolhydraten3,7g71% kcal
Vetten0,3g13% kcal
Vezels 1,7g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Celtuce, raw: belangrijkste feiten

How many calories are in Celtuce, raw?
Celtuce, raw has 18 calories per 100 g.
How much protein is in Celtuce, raw?
Celtuce, raw provides 0.9 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Celtuce, raw?
Celtuce, raw contains 3.7 g of carbohydrate per 100 g, including 1.7 g of fibre.
How much fat is in Celtuce, raw?
Celtuce, raw has 0.3 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).