Biscotte, sans sel ajouté

Per 100 g levert Biscotte, sans sel ajouté 402 calorieën, 74.7 g koolhydraten, 11.6 g eiwit en 5.6 g vezels.

100 gper portie
= 402 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
402kcal 20% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
29%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 28 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.28 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar28van33
Eiwitten11,6g12% kcal
Koolhydraten74,7g76% kcal
Vetten5,1g12% kcal
Vezels 5,6g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day6.91g6.91g8%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

  • Chlorine, Cl85.0mg85.0mg11%

Biscotte, sans sel ajouté: belangrijkste feiten

How many calories are in Biscotte, sans sel ajouté?
Biscotte, sans sel ajouté has 402 calories per 100 g.
How much protein is in Biscotte, sans sel ajouté?
Biscotte, sans sel ajouté provides 11.6 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Biscotte, sans sel ajouté?
Biscotte, sans sel ajouté contains 74.7 g of carbohydrate per 100 g, including 5.6 g of fibre.
How much fat is in Biscotte, sans sel ajouté?
Biscotte, sans sel ajouté has 5.1 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).