Tofu, dried-frozen (koyadofu)

Per 100 g levert Tofu, dried-frozen (koyadofu) 477 calorieën, 10 g koolhydraten, 52.5 g eiwit en 7.2 g vezels.

100 gper portie
= 477 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
477kcal 24% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
58%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 24 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.24 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar24van33
Eiwitten52,5g40% kcal
Koolhydraten10g8% kcal
Vetten30,3g52% kcal
Vezels 7,2g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Tofu, dried-frozen (koyadofu): belangrijkste feiten

How many calories are in Tofu, dried-frozen (koyadofu)?
Tofu, dried-frozen (koyadofu) has 477 calories per 100 g.
How much protein is in Tofu, dried-frozen (koyadofu)?
Tofu, dried-frozen (koyadofu) provides 52.5 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Tofu, dried-frozen (koyadofu)?
Tofu, dried-frozen (koyadofu) contains 10 g of carbohydrate per 100 g, including 7.2 g of fibre.
How much fat is in Tofu, dried-frozen (koyadofu)?
Tofu, dried-frozen (koyadofu) has 30.3 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).