Hamburger, on white bun, 1 small patty

Per 100 g levert Hamburger, on white bun, 1 small patty 287 calorieën, 22.2 g koolhydraten, 17.1 g eiwit en 0.8 g vezels.

100 gper portie
= 287 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
287kcal 14% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
56%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 24 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.24 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar24van33
Eiwitten17,1g24% kcal
Koolhydraten22,2g32% kcal
Vetten13,8g44% kcal
Vezels 0,8g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day3.23g3.23g4%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Hamburger, on white bun, 1 small patty: belangrijkste feiten

How many calories are in Hamburger, on white bun, 1 small patty?
Hamburger, on white bun, 1 small patty has 287 calories per 100 g.
How much protein is in Hamburger, on white bun, 1 small patty?
Hamburger, on white bun, 1 small patty provides 17.1 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Hamburger, on white bun, 1 small patty?
Hamburger, on white bun, 1 small patty contains 22.2 g of carbohydrate per 100 g, including 0.8 g of fibre.
How much fat is in Hamburger, on white bun, 1 small patty?
Hamburger, on white bun, 1 small patty has 13.8 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).