Eggs, Grade A, Large, egg whole

Per 100 g levert Eggs, Grade A, Large, egg whole 148 calorieën, 1 g koolhydraten, 12.4 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 143 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
143kcal 7% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
63%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 23 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.23 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar23van33
Eiwitten12,4g35% kcal
Koolhydraten1g3% kcal
Vetten10g63% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Overige

Eggs, Grade A, Large, egg whole: belangrijkste feiten

How many calories are in Eggs, Grade A, Large, egg whole?
Eggs, Grade A, Large, egg whole has 148 calories per 100 g.
How much protein is in Eggs, Grade A, Large, egg whole?
Eggs, Grade A, Large, egg whole provides 12.4 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Eggs, Grade A, Large, egg whole?
Eggs, Grade A, Large, egg whole contains 1 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Eggs, Grade A, Large, egg whole?
Eggs, Grade A, Large, egg whole has 10 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).