Broccoli, boiled

Per 100 g levert Broccoli, boiled 35 calorieën, 7.2 g koolhydraten, 2.4 g eiwit en 3.3 g vezels.

100 gper portie
= 35 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
35kcal 2% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
89%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 22 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.22 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar22van33
Eiwitten2,4g23% kcal
Koolhydraten7,2g69% kcal
Vetten0,4g9% kcal
Vezels 3,3g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day2.00g2.00g2%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

Broccoli, boiled: belangrijkste feiten

How many calories are in Broccoli, boiled?
Broccoli, boiled has 35 calories per 100 g.
How much protein is in Broccoli, boiled?
Broccoli, boiled provides 2.4 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Broccoli, boiled?
Broccoli, boiled contains 7.2 g of carbohydrate per 100 g, including 3.3 g of fibre.
How much fat is in Broccoli, boiled?
Broccoli, boiled has 0.4 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).