Biscuit, from fast food / restaurant

Per 100 g levert Biscuit, from fast food / restaurant 370 calorieën, 42.8 g koolhydraten, 7.1 g eiwit en 2.5 g vezels.

100 gper portie
= 370 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
370kcal 19% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
35%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 24 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.24 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar24van33
Eiwitten7,1g8% kcal
Koolhydraten42,8g46% kcal
Vetten18,9g46% kcal
Vezels 2,5g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day3.88g3.88g4%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Biscuit, from fast food / restaurant: belangrijkste feiten

How many calories are in Biscuit, from fast food / restaurant?
Biscuit, from fast food / restaurant has 370 calories per 100 g.
How much protein is in Biscuit, from fast food / restaurant?
Biscuit, from fast food / restaurant provides 7.1 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Biscuit, from fast food / restaurant?
Biscuit, from fast food / restaurant contains 42.8 g of carbohydrate per 100 g, including 2.5 g of fibre.
How much fat is in Biscuit, from fast food / restaurant?
Biscuit, from fast food / restaurant has 18.9 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).