Falafel, home-prepared

Per 100 g levert Falafel, home-prepared 333 calorieën, 31.8 g koolhydraten, 13.3 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 333 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
333kcal 17% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
48%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 23 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.23 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar23van33
Eiwitten13,3g16% kcal
Koolhydraten31,8g37% kcal
Vetten17,8g47% kcal
Vezels

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Falafel, home-prepared: belangrijkste feiten

How many calories are in Falafel, home-prepared?
Falafel, home-prepared has 333 calories per 100 g.
How much protein is in Falafel, home-prepared?
Falafel, home-prepared provides 13.3 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Falafel, home-prepared?
Falafel, home-prepared contains 31.8 g of carbohydrate per 100 g.
How much fat is in Falafel, home-prepared?
Falafel, home-prepared has 17.8 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).