Beef, mince, <5% fat, raw

Per 100 g levert Beef, mince, <5% fat, raw 129 calorieën, 0 g koolhydraten, 22.9 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 129 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
129kcal 6% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
63%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 24 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.24 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar24van33
Eiwitten22,9g71% kcal
Koolhydraten0g0% kcal
Vetten4,1g29% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day0g0g0%
  • Sugars, added0g0g0%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

Beef, mince, <5% fat, raw: belangrijkste feiten

How many calories are in Beef, mince, <5% fat, raw?
Beef, mince, <5% fat, raw has 129 calories per 100 g.
How much protein is in Beef, mince, <5% fat, raw?
Beef, mince, <5% fat, raw provides 22.9 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Beef, mince, <5% fat, raw?
Beef, mince, <5% fat, raw contains 0 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Beef, mince, <5% fat, raw?
Beef, mince, <5% fat, raw has 4.1 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).