Pasta in tomato based sauce, made from dry mix

La 100 g, Pasta in tomato based sauce, made from dry mix furnizează 94 calorii, 16.3 g carbohidrați, 2.6 g proteine și 1 g fibre.

100 gper porție
= 94 kcal
Calorii după cantitate
× 100 g = 100 g
94kcal 5% RI Doză de referințăReferința energetică zilnică UE/UK de 2 000 kcal utilizată pe etichetele nutriționale ale alimentelor ambalate (Reg. 1169/2011). Comutați pe opțiunea US pentru Valorile Zilnice FDA.
48%Scor nutriționalScor nutriționalProporția din cei 24 nutrienți evaluați ai acestui aliment care obțin un scor bun raportat la calorii, o sursă bună de nutrienți benefici, menținând un conținut scăzut de grăsimi saturate, sodiu și zaharuri adăugate.24 disponibili din 33 nutrienți totali cu o Valoare Zilnică24din33
Proteine2,6g11% kcal
Glucide16,3g71% kcal
Grăsimi1,8g18% kcal
Fibre 1g

Defalcare completă a nutrienților

Referință

Proximale

Carbohidrați

  • Zaharuri ZaharuriZaharuri naturale + adăugate combinate (mono- și dizaharide).UK adult RI: 90 g/day2.20g2.20g2%
  • Sugars, added1.50g1.50g2%

Grăsimi și acizi grași

Steroli

Vitamine

Minerale

Altele

Pasta in tomato based sauce, made from dry mix: informații cheie

How many calories are in Pasta in tomato based sauce, made from dry mix?
Pasta in tomato based sauce, made from dry mix has 94 calories per 100 g.
How much protein is in Pasta in tomato based sauce, made from dry mix?
Pasta in tomato based sauce, made from dry mix provides 2.6 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Pasta in tomato based sauce, made from dry mix?
Pasta in tomato based sauce, made from dry mix contains 16.3 g of carbohydrate per 100 g, including 1 g of fibre.
How much fat is in Pasta in tomato based sauce, made from dry mix?
Pasta in tomato based sauce, made from dry mix has 1.8 g of fat per 100 g.

Valorile sunt afișate pentru porția selectată și la 100 g. % RI urmează Dozele de Referință UK / UE (Reg. 1169/2011) pentru adulți și copii de 4+ ani. Doar orientativ, nu reprezintă consultanță medicală sau dietetică (Termeni & Condiții §3).