Snacks, corn-based, extruded, cones, plain

Per 100 g levert Snacks, corn-based, extruded, cones, plain 510 calorieën, 62.9 g koolhydraten, 5.8 g eiwit en 1.1 g vezels.

100 gper portie
= 510 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
510kcal 26% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
9%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 22 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.22 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar22van33
Eiwitten5,8g4% kcal
Koolhydraten62,9g49% kcal
Vetten26,9g47% kcal
Vezels 1,1g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Snacks, corn-based, extruded, cones, plain: belangrijkste feiten

How many calories are in Snacks, corn-based, extruded, cones, plain?
Snacks, corn-based, extruded, cones, plain has 510 calories per 100 g.
How much protein is in Snacks, corn-based, extruded, cones, plain?
Snacks, corn-based, extruded, cones, plain provides 5.8 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Snacks, corn-based, extruded, cones, plain?
Snacks, corn-based, extruded, cones, plain contains 62.9 g of carbohydrate per 100 g, including 1.1 g of fibre.
How much fat is in Snacks, corn-based, extruded, cones, plain?
Snacks, corn-based, extruded, cones, plain has 26.9 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).