Sausage, Polish, beef with chicken, hot

Per 100 g levert Sausage, Polish, beef with chicken, hot 259 calorieën, 3.6 g koolhydraten, 17.6 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 259 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
259kcal 13% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
48%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 23 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.23 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar23van33
Eiwitten17,6g27% kcal
Koolhydraten3,6g6% kcal
Vetten19,4g67% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day0g0g0%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Overige

Sausage, Polish, beef with chicken, hot: belangrijkste feiten

How many calories are in Sausage, Polish, beef with chicken, hot?
Sausage, Polish, beef with chicken, hot has 259 calories per 100 g.
How much protein is in Sausage, Polish, beef with chicken, hot?
Sausage, Polish, beef with chicken, hot provides 17.6 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Sausage, Polish, beef with chicken, hot?
Sausage, Polish, beef with chicken, hot contains 3.6 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Sausage, Polish, beef with chicken, hot?
Sausage, Polish, beef with chicken, hot has 19.4 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).