Pancakes, blueberry, prepared from recipe

Per 100 g levert Pancakes, blueberry, prepared from recipe 222 calorieën, 29 g koolhydraten, 6.1 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 222 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
222kcal 11% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
57%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 21 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.21 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar21van33
Eiwitten6,1g11% kcal
Koolhydraten29g52% kcal
Vetten9,2g37% kcal
Vezels

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Vetten en vetzuren

Sterolen

Eiwitten en aminozuren

Vitaminen

Mineralen

Pancakes, blueberry, prepared from recipe: belangrijkste feiten

How many calories are in Pancakes, blueberry, prepared from recipe?
Pancakes, blueberry, prepared from recipe has 222 calories per 100 g.
How much protein is in Pancakes, blueberry, prepared from recipe?
Pancakes, blueberry, prepared from recipe provides 6.1 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Pancakes, blueberry, prepared from recipe?
Pancakes, blueberry, prepared from recipe contains 29 g of carbohydrate per 100 g.
How much fat is in Pancakes, blueberry, prepared from recipe?
Pancakes, blueberry, prepared from recipe has 9.2 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).