Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry
Per 100 g levert Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry 386 calorieën, 69.5 g koolhydraten, 9.8 g eiwit en 7.7 g vezels.
= 386 kcal
Calories by amount
Advanced search
Sort
Databases
386kcal 19% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
53%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 19 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.19 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar19van33
Eiwitten9,8g10% kcal
Koolhydraten69,5g69% kcal
Vetten9,8g22% kcal
Vezels 7,7g
Hoog in
Volledige voedingsstoffenuitsplitsing
Referentie
Macronutriënten
- Eiwit EiwitBouwt en herstelt weefsel, stuurt enzymen en hormonen aan. Opgebouwd uit aminozuren — negen daarvan kan het lichaam niet zelf aanmaken.UK adult RI: 50 g/day9.81g9.81g20%
- Vet VetAlle vetten samen: verzadigd, enkelvoudig onverzadigd, meervoudig onverzadigd en transvetten. Draagt vetoplosbare vitamines (A, D, E, K) en levert 9 kcal per gram.UK adult RI: 70 g/day9.80g9.80g14%
- Carbohydrate CarbohydrateAlle koolhydraten samen: suikers, zetmeel en vezels. Berekend door water + eiwit + vet + as af te trekken van de totale massa van het voedingsmiddel — vandaar "by difference".UK adult RI: 260 g/day69.5g69.5g27%
- Vezels VezelsPlantaardige koolhydraten die het lichaam niet kan verteren. Voedt darmbacteriën, vertraagt de suikeropname en ondersteunt een regelmatige spijsvertering. Volwassenen in het VK: streefwaarde 30 g/dag.UK adult RI: 30 g/day7.70g7.70g26%
Koolhydraten
- Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day18.7g18.7g21%
Vetten en vetzuren
Sterolen
Vitaminen
- Vitamine C Vitamine CWateroplosbaar antioxidant + cofactor bij collageensynthese. Gaat gemakkelijk verloren bij koken in water en blootstelling aan lucht.UK adult RI: 80 mg/day2.80mg2.80mg3%
- Vitamine B1 (thiamine) Vitamine B1 (thiamine)Wateroplosbare B-vitamine voor koolhydraatmetabolisme en zenuwfunctie. Volkoren granen, varkensvlees en peulvruchten zijn goede bronnen.UK adult RI: 1,1 mg/day0.35mg0.35mg32%
- Vitamine B2 (riboflavine) Vitamine B2 (riboflavine)Wateroplosbare B-vitamine voor energieproductie, celgroei en huidgezondheid. Zuivel, eieren en mager vlees zijn de rijkste bronnen.UK adult RI: 1,4 mg/day0.12mg0.12mg8%
- Vitamine B3 (niacine) Vitamine B3 (niacine)Wateroplosbare B-vitamine voor energiemetabolisme. Het lichaam kan ook wat niacine aanmaken uit het aminozuur tryptofaan.UK adult RI: 16 mg/day1.56mg1.56mg10%
- Vitamine B6 Vitamine B6Wateroplosbare B-vitamine voor aminozuurmetabolisme en de aanmaak van neurotransmitters.UK adult RI: 1,4 mg/day0.13mg0.13mg9%
- Folaat FolaatWateroplosbare B-vitamine die essentieel is voor DNA-synthese en celdeling. Cruciaal vóór en in het begin van de zwangerschap ter voorkoming van neurale buisdefecten.UK adult RI: 200 µg/day34.0µg34.0µg17%
- Vitamine B12 Vitamine B12Wateroplosbare B-vitamine die essentieel is voor de aanmaak van rode bloedcellen en het zenuwstelsel. Komt alleen van nature voor in dierlijke voedingsmiddelen — veganisten hebben verrijkte voedingsmiddelen of supplementen nodig.UK adult RI: 2,5 µg/day0µg0µg0%
- Vitamine E Vitamine EVetoplosbaar antioxidant dat celmembranen beschermt tegen oxidatieve schade. Noten, zaden en plantaardige oliën zijn de rijkste bronnen.UK adult RI: 12 mg/day0.45mg0.45mg4%
Mineralen
- Calcium CalciumBelangrijk mineraal voor botdichtheid, spiercontractie en zenuwgeleiding.UK adult RI: 800 mg/day64.0mg64.0mg8%
- IJzer IJzerTransporteert zuurstof in hemoglobine. Plantaardig (non-heem) ijzer wordt minder efficiënt opgenomen dan ijzer uit vlees (heem) — combineer met vitamine C voor betere opname.UK adult RI: 14 mg/day3.08mg3.08mg22%
- Magnesium MagnesiumCofactor in 300+ enzymreacties — energiestofwisseling, spierontspanning, regulatie van de bloeddruk.UK adult RI: 375 mg/day98.0mg98.0mg26%
- Fosfor FosforBelangrijk mineraal voor botten, energieopslag (ATP) en celmembranen. Wijdverspreid in eiwitrijke voedingsmiddelen.UK adult RI: 700 mg/day287mg287mg41%
- Kalium KaliumElektrolytmineraal dat het effect van natrium op de bloeddruk tegengaat. Geconcentreerd in fruit, groenten, bonen en zuivel.UK adult RI: 2.000 mg/day317mg317mg16%
- Natrium NatriumMineraal dat voornamelijk wordt geconsumeerd als zout (natriumchloride). Een overschot verhoogt de bloeddruk bij zoutgevoelige mensen.UK adult RI: 2.400 mg/day337mg337mg14%
- Zink ZinkSporenelement voor de immuunfunctie, wondgenezing en smaakzin. Wordt het best opgenomen uit dierlijke voedingsmiddelen; fytaten in granen verminderen de opname.UK adult RI: 10 mg/day2.15mg2.15mg22%
Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry: belangrijkste feiten
- How many calories are in Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry?
- Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry has 386 calories per 100 g.
- How much protein is in Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry?
- Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry provides 9.8 g of protein per 100 g.
- How many carbs are in Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry?
- Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry contains 69.5 g of carbohydrate per 100 g, including 7.7 g of fibre.
- How much fat is in Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry?
- Cereals, QUAKER, oatmeal, REAL MEDLEYS, blueberry hazelnut, dry has 9.8 g of fat per 100 g.
Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).