Sauce, barbecue, OPEN PIT, original
Per 100 g levert Sauce, barbecue, OPEN PIT, original 132 calorieën, 29.5 g koolhydraten, 0.4 g eiwit en 0.5 g vezels.
= 132 kcal
Calories by amount
Advanced search
Sort
Databases
132kcal 7% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
3%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 19 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.19 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar19van33
Eiwitten0,4g1% kcal
Koolhydraten29,5g89% kcal
Vetten1,4g10% kcal
Vezels 0,5g
Hoog in
Volledige voedingsstoffenuitsplitsing
Referentie
Macronutriënten
- Eiwit EiwitBouwt en herstelt weefsel, stuurt enzymen en hormonen aan. Opgebouwd uit aminozuren — negen daarvan kan het lichaam niet zelf aanmaken.UK adult RI: 50 g/day0.44g0.44g1%
- Vet VetAlle vetten samen: verzadigd, enkelvoudig onverzadigd, meervoudig onverzadigd en transvetten. Draagt vetoplosbare vitamines (A, D, E, K) en levert 9 kcal per gram.UK adult RI: 70 g/day1.41g1.41g2%
- Carbohydrate CarbohydrateAlle koolhydraten samen: suikers, zetmeel en vezels. Berekend door water + eiwit + vet + as af te trekken van de totale massa van het voedingsmiddel — vandaar "by difference".UK adult RI: 260 g/day29.4g29.4g11%
- Vezels VezelsPlantaardige koolhydraten die het lichaam niet kan verteren. Voedt darmbacteriën, vertraagt de suikeropname en ondersteunt een regelmatige spijsvertering. Volwassenen in het VK: streefwaarde 30 g/dag.UK adult RI: 30 g/day0.50g0.50g2%
Koolhydraten
- Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day23.5g23.5g26%
Vitaminen
- Vitamine B1 (thiamine) Vitamine B1 (thiamine)Wateroplosbare B-vitamine voor koolhydraatmetabolisme en zenuwfunctie. Volkoren granen, varkensvlees en peulvruchten zijn goede bronnen.UK adult RI: 1,1 mg/day0.01mg0.01mg1%
- Vitamine B2 (riboflavine) Vitamine B2 (riboflavine)Wateroplosbare B-vitamine voor energieproductie, celgroei en huidgezondheid. Zuivel, eieren en mager vlees zijn de rijkste bronnen.UK adult RI: 1,4 mg/day0.02mg0.02mg2%
- Vitamine B3 (niacine) Vitamine B3 (niacine)Wateroplosbare B-vitamine voor energiemetabolisme. Het lichaam kan ook wat niacine aanmaken uit het aminozuur tryptofaan.UK adult RI: 16 mg/day0.16mg0.16mg1%
- Vitamine B5 (pantotheenzuur) Vitamine B5 (pantotheenzuur)Wateroplosbare B-vitamine die betrokken is bij co-enzym A — essentieel voor energiemetabolisme en de aanmaak van hormonen, cholesterol en rode bloedcellen.UK adult RI: 6 mg/day0.05mg0.05mg1%
- Vitamine B6 Vitamine B6Wateroplosbare B-vitamine voor aminozuurmetabolisme en de aanmaak van neurotransmitters.UK adult RI: 1,4 mg/day0.01mg0.01mg1%
- Vitamine A Vitamine AVetoplosbare vitamine voor zicht, immuunfunctie en huid. Gemeten in retinolactiviteitsequivalenten (RAE), zodat plantaardige en dierlijke bronnen vergelijkbaar zijn.UK adult RI: 800 µg/day1.00µg1.00µg0%
- Vitamine E Vitamine EVetoplosbaar antioxidant dat celmembranen beschermt tegen oxidatieve schade. Noten, zaden en plantaardige oliën zijn de rijkste bronnen.UK adult RI: 12 mg/day0.21mg0.21mg2%
Mineralen
- Calcium CalciumBelangrijk mineraal voor botdichtheid, spiercontractie en zenuwgeleiding.UK adult RI: 800 mg/day20.0mg20.0mg3%
- IJzer IJzerTransporteert zuurstof in hemoglobine. Plantaardig (non-heem) ijzer wordt minder efficiënt opgenomen dan ijzer uit vlees (heem) — combineer met vitamine C voor betere opname.UK adult RI: 14 mg/day0.15mg0.15mg1%
- Magnesium MagnesiumCofactor in 300+ enzymreacties — energiestofwisseling, spierontspanning, regulatie van de bloeddruk.UK adult RI: 375 mg/day5.00mg5.00mg1%
- Fosfor FosforBelangrijk mineraal voor botten, energieopslag (ATP) en celmembranen. Wijdverspreid in eiwitrijke voedingsmiddelen.UK adult RI: 700 mg/day17.0mg17.0mg2%
- Kalium KaliumElektrolytmineraal dat het effect van natrium op de bloeddruk tegengaat. Geconcentreerd in fruit, groenten, bonen en zuivel.UK adult RI: 2.000 mg/day56.0mg56.0mg3%
- Natrium NatriumMineraal dat voornamelijk wordt geconsumeerd als zout (natriumchloride). Een overschot verhoogt de bloeddruk bij zoutgevoelige mensen.UK adult RI: 2.400 mg/day1517mg1517mg63%
- Zink ZinkSporenelement voor de immuunfunctie, wondgenezing en smaakzin. Wordt het best opgenomen uit dierlijke voedingsmiddelen; fytaten in granen verminderen de opname.UK adult RI: 10 mg/day0.12mg0.12mg1%
- Koper KoperSporenelement betrokken bij het ijzermetabolisme en bindweefsel.UK adult RI: 1 mg/day0.01mg0.01mg2%
- Mangaan MangaanSporenelement voor botvorming en antioxidantenzymen.UK adult RI: 2 mg/day0.07mg0.07mg4%
Sauce, barbecue, OPEN PIT, original: belangrijkste feiten
- How many calories are in Sauce, barbecue, OPEN PIT, original?
- Sauce, barbecue, OPEN PIT, original has 132 calories per 100 g.
- How much protein is in Sauce, barbecue, OPEN PIT, original?
- Sauce, barbecue, OPEN PIT, original provides 0.4 g of protein per 100 g.
- How many carbs are in Sauce, barbecue, OPEN PIT, original?
- Sauce, barbecue, OPEN PIT, original contains 29.5 g of carbohydrate per 100 g, including 0.5 g of fibre.
- How much fat is in Sauce, barbecue, OPEN PIT, original?
- Sauce, barbecue, OPEN PIT, original has 1.4 g of fat per 100 g.
Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).