Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw
Per 100 g levert Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw 24 calorieën, 5 g koolhydraten, 0.7 g eiwit en 1.8 g vezels.
= 24 kcal
Calories by amount
Advanced search
Sort
Databases
24kcal 1% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
97%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 15 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.15 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar15van33
Eiwitten0,7g12% kcal
Koolhydraten5g83% kcal
Vetten0,1g5% kcal
Vezels 1,8g
Volledige voedingsstoffenuitsplitsing
Referentie
Macronutriënten
- Eiwit EiwitBouwt en herstelt weefsel, stuurt enzymen en hormonen aan. Opgebouwd uit aminozuren — negen daarvan kan het lichaam niet zelf aanmaken.UK adult RI: 50 g/day0.72g0.72g1%
- Vet VetAlle vetten samen: verzadigd, enkelvoudig onverzadigd, meervoudig onverzadigd en transvetten. Draagt vetoplosbare vitamines (A, D, E, K) en levert 9 kcal per gram.UK adult RI: 70 g/day0.13g0.13g0%
- Carbohydrate CarbohydrateAlle koolhydraten samen: suikers, zetmeel en vezels. Berekend door water + eiwit + vet + as af te trekken van de totale massa van het voedingsmiddel — vandaar "by difference".UK adult RI: 260 g/day4.97g4.97g2%
- Vezels VezelsPlantaardige koolhydraten die het lichaam niet kan verteren. Voedt darmbacteriën, vertraagt de suikeropname en ondersteunt een regelmatige spijsvertering. Volwassenen in het VK: streefwaarde 30 g/dag.UK adult RI: 30 g/day1.79g1.79g6%
Koolhydraten
Vitaminen
- Vitamine C Vitamine CWateroplosbaar antioxidant + cofactor bij collageensynthese. Gaat gemakkelijk verloren bij koken in water en blootstelling aan lucht.UK adult RI: 80 mg/day112mg112mg140%
- Vitamine B6 Vitamine B6Wateroplosbare B-vitamine voor aminozuurmetabolisme en de aanmaak van neurotransmitters.UK adult RI: 1,4 mg/day0.29mg0.29mg21%
- Vitamine B7 (biotine) Vitamine B7 (biotine)Wateroplosbare B-vitamine voor de synthese van vetzuren en energiemetabolisme. Wijdverspreid in voedsel — tekort is zeldzaam.UK adult RI: 50 µg/day1.16µg1.16µg2%
- Folaat FolaatWateroplosbare B-vitamine die essentieel is voor DNA-synthese en celdeling. Cruciaal vóór en in het begin van de zwangerschap ter voorkoming van neurale buisdefecten.UK adult RI: 200 µg/day31.8µg31.8µg16%
Mineralen
- Calcium CalciumBelangrijk mineraal voor botdichtheid, spiercontractie en zenuwgeleiding.UK adult RI: 800 mg/day9.82mg9.82mg1%
- IJzer IJzerTransporteert zuurstof in hemoglobine. Plantaardig (non-heem) ijzer wordt minder efficiënt opgenomen dan ijzer uit vlees (heem) — combineer met vitamine C voor betere opname.UK adult RI: 14 mg/day0.16mg0.16mg1%
- Magnesium MagnesiumCofactor in 300+ enzymreacties — energiestofwisseling, spierontspanning, regulatie van de bloeddruk.UK adult RI: 375 mg/day10.2mg10.2mg3%
- Fosfor FosforBelangrijk mineraal voor botten, energieopslag (ATP) en celmembranen. Wijdverspreid in eiwitrijke voedingsmiddelen.UK adult RI: 700 mg/day21.8mg21.8mg3%
- Kalium KaliumElektrolytmineraal dat het effect van natrium op de bloeddruk tegengaat. Geconcentreerd in fruit, groenten, bonen en zuivel.UK adult RI: 2.000 mg/day177mg177mg9%
- Natrium NatriumMineraal dat voornamelijk wordt geconsumeerd als zout (natriumchloride). Een overschot verhoogt de bloeddruk bij zoutgevoelige mensen.UK adult RI: 2.400 mg/day0mg0mg0%
- Zink ZinkSporenelement voor de immuunfunctie, wondgenezing en smaakzin. Wordt het best opgenomen uit dierlijke voedingsmiddelen; fytaten in granen verminderen de opname.UK adult RI: 10 mg/day0.13mg0.13mg1%
- Koper KoperSporenelement betrokken bij het ijzermetabolisme en bindweefsel.UK adult RI: 1 mg/day0.06mg0.06mg6%
- Mangaan MangaanSporenelement voor botvorming en antioxidantenzymen.UK adult RI: 2 mg/day0.11mg0.11mg6%
Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw: belangrijkste feiten
Goede bron van
- How many calories are in Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw?
- Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw has 24 calories per 100 g.
- How much protein is in Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw?
- Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw provides 0.7 g of protein per 100 g.
- How many carbs are in Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw?
- Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw contains 5 g of carbohydrate per 100 g, including 1.8 g of fibre.
- How much fat is in Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw?
- Peppers, banana or Hungarian wax, seeded, raw has 0.1 g of fat per 100 g.
Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).