Saupe, crue

Per 100 g levert Saupe, crue 97 calorieën, 0.5 g koolhydraten, 18 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 97 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
97kcal 5% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
85%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 10 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.10 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar10van33
Eiwitten18g75% kcal
Koolhydraten0,5g2% kcal
Vetten2,5g23% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day0g0g0%

Mineralen

Overige

Saupe, crue: belangrijkste feiten

How many calories are in Saupe, crue?
Saupe, crue has 97 calories per 100 g.
How much protein is in Saupe, crue?
Saupe, crue provides 18 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Saupe, crue?
Saupe, crue contains 0.5 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Saupe, crue?
Saupe, crue has 2.5 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).