Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm
Per 100 g levert Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm 115 calorieën, 2.2 g koolhydraten, 13.2 g eiwit en 1.2 g vezels.
= 115 kcal
Calories by amount
Advanced search
Sort
Databases
115kcal 6% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
90%NutriëntscoreNutriëntscoreHet aandeel van de 10 beoordeelde nutriënten van dit voedingsmiddel dat goed scoort voor de calorieën — een goede bron van gunstige nutriënten met weinig verzadigd vet, natrium en toegevoegde suikers.10 van 33 nutriënten met een dagelijkse waarde beschikbaar10van33
Eiwitten13,2g46% kcal
Koolhydraten2,2g8% kcal
Vetten5,9g46% kcal
Vezels 1,2g
Volledige voedingsstoffenuitsplitsing
Referentie
Macronutriënten
- Eiwit EiwitBouwt en herstelt weefsel, stuurt enzymen en hormonen aan. Opgebouwd uit aminozuren — negen daarvan kan het lichaam niet zelf aanmaken.UK adult RI: 50 g/day13.2g13.2g26%
- Vet VetAlle vetten samen: verzadigd, enkelvoudig onverzadigd, meervoudig onverzadigd en transvetten. Draagt vetoplosbare vitamines (A, D, E, K) en levert 9 kcal per gram.UK adult RI: 70 g/day5.90g5.90g8%
- Carbohydrate CarbohydrateAlle koolhydraten samen: suikers, zetmeel en vezels. Berekend door water + eiwit + vet + as af te trekken van de totale massa van het voedingsmiddel — vandaar "by difference".UK adult RI: 260 g/day2.16g2.16g1%
- Vezels VezelsPlantaardige koolhydraten die het lichaam niet kan verteren. Voedt darmbacteriën, vertraagt de suikeropname en ondersteunt een regelmatige spijsvertering. Volwassenen in het VK: streefwaarde 30 g/dag.UK adult RI: 30 g/day1.20g1.20g4%
Koolhydraten
- Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day1.10g1.10g1%
Vetten en vetzuren
Sterolen
Vitaminen
- Vitamine D Vitamine DFat-soluble vitamin essential for calcium absorption and bone health, measured here in International Units (1 µg = 40 IU). The skin also synthesises it from sunlight, so dietary intake matters most over winter.UK adult RI: 200 IU/day98.0IU98.0IU49%
- Vitamine D Vitamine DVetoplosbare vitamine die essentieel is voor calciumopname en botgezondheid. De huid maakt het ook aan via zonlicht, waardoor voedingsinname het belangrijkst is in de winter.UK adult RI: 5 µg/day2.50µg2.50µg50%
- Vitamine K Vitamine KVetoplosbare vitamine die essentieel is voor bloedstolling en botmetabolisme. Geconcentreerd in donkere bladgroenten.UK adult RI: 75 µg/day14.7µg14.7µg20%
Mineralen
- Calcium CalciumBelangrijk mineraal voor botdichtheid, spiercontractie en zenuwgeleiding.UK adult RI: 800 mg/day239mg239mg30%
- IJzer IJzerTransporteert zuurstof in hemoglobine. Plantaardig (non-heem) ijzer wordt minder efficiënt opgenomen dan ijzer uit vlees (heem) — combineer met vitamine C voor betere opname.UK adult RI: 14 mg/day1.70mg1.70mg12%
- Natrium NatriumMineraal dat voornamelijk wordt geconsumeerd als zout (natriumchloride). Een overschot verhoogt de bloeddruk bij zoutgevoelige mensen.UK adult RI: 2.400 mg/day28.0mg28.0mg1%
Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm: belangrijkste feiten
Goede bron van
- How many calories are in Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm?
- Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm has 115 calories per 100 g.
- How much protein is in Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm?
- Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm provides 13.2 g of protein per 100 g.
- How many carbs are in Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm?
- Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm contains 2.2 g of carbohydrate per 100 g, including 1.2 g of fibre.
- How much fat is in Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm?
- Vitasoy USA Organic Nasoya Sprouted, Tofu Plus Super Firm has 5.9 g of fat per 100 g.
Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).