Raclette de Savoie (fromage)

Per 100 g levert Raclette de Savoie (fromage) 357 calorieën, 0 g koolhydraten, 23.6 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 357 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
357kcal 18% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
Eiwitten23,6g26% kcal
Koolhydraten0g0% kcal
Vetten29,1g74% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day0g0g0%

Vetten en vetzuren

Mineralen

Overige

  • Chlorine, Cl1060mg1060mg133%

Raclette de Savoie (fromage): belangrijkste feiten

How many calories are in Raclette de Savoie (fromage)?
Raclette de Savoie (fromage) has 357 calories per 100 g.
How much protein is in Raclette de Savoie (fromage)?
Raclette de Savoie (fromage) provides 23.6 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Raclette de Savoie (fromage)?
Raclette de Savoie (fromage) contains 0 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Raclette de Savoie (fromage)?
Raclette de Savoie (fromage) has 29.1 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).