Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard
Per 100 g levert Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard 200 calorieën, 20.8 g koolhydraten, 2.4 g eiwit en 2.3 g vezels.
= 200 kcal
Calories by amount
Advanced search
Sort
Databases
200kcal 10% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
Eiwitten2,4g5% kcal
Koolhydraten20,8g43% kcal
Vetten11,4g52% kcal
Vezels 2,3g
Volledige voedingsstoffenuitsplitsing
Referentie
Macronutriënten
- Eiwit EiwitBouwt en herstelt weefsel, stuurt enzymen en hormonen aan. Opgebouwd uit aminozuren — negen daarvan kan het lichaam niet zelf aanmaken.UK adult RI: 50 g/day2.44g2.44g5%
- Vet VetAlle vetten samen: verzadigd, enkelvoudig onverzadigd, meervoudig onverzadigd en transvetten. Draagt vetoplosbare vitamines (A, D, E, K) en levert 9 kcal per gram.UK adult RI: 70 g/day11.4g11.4g16%
- Carbohydrate CarbohydrateAlle koolhydraten samen: suikers, zetmeel en vezels. Berekend door water + eiwit + vet + as af te trekken van de totale massa van het voedingsmiddel — vandaar "by difference".UK adult RI: 260 g/day20.8g20.8g8%
- Vezels VezelsPlantaardige koolhydraten die het lichaam niet kan verteren. Voedt darmbacteriën, vertraagt de suikeropname en ondersteunt een regelmatige spijsvertering. Volwassenen in het VK: streefwaarde 30 g/dag.UK adult RI: 30 g/day2.33g2.33g8%
Koolhydraten
- Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day1.51g1.51g2%
Vetten en vetzuren
Mineralen
Overige
Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard: belangrijkste feiten
- How many calories are in Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard?
- Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard has 200 calories per 100 g.
- How much protein is in Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard?
- Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard provides 2.4 g of protein per 100 g.
- How many carbs are in Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard?
- Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard contains 20.8 g of carbohydrate per 100 g, including 2.3 g of fibre.
- How much fat is in Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard?
- Pomme de terre sautée/poêlée/rissolée à la graisse de canard has 11.4 g of fat per 100 g.
Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).