Caramel liquide ou nappage caramel

Per 100 g levert Caramel liquide ou nappage caramel 324 calorieën, 81 g koolhydraten, 0 g eiwit en 0 g vezels.

100 gper portie
= 324 kcal
Calories by amount
× 100 g = 100 g
324kcal 16% RI Referentie-innameEU/UK-referentie van 2.000 kcal per dag voor volwassenen, gebruikt op voedingswaarde-etiketten van verpakte levensmiddelen (Verord. 1169/2011). Schakel over naar de US-instelling voor FDA Daily Values.
Eiwitten0g0% kcal
Koolhydraten81g100% kcal
Vetten0g0% kcal
Vezels 0g

Volledige voedingsstoffen­uitsplitsing

Referentie

Macronutriënten

Koolhydraten

  • Suikers SuikersNatuurlijk aanwezige + toegevoegde suikers samen (mono- en disachariden).UK adult RI: 90 g/day61.0g61.0g68%

Vetten en vetzuren

Sterolen

Vitaminen

Mineralen

Overige

Caramel liquide ou nappage caramel: belangrijkste feiten

How many calories are in Caramel liquide ou nappage caramel?
Caramel liquide ou nappage caramel has 324 calories per 100 g.
How much protein is in Caramel liquide ou nappage caramel?
Caramel liquide ou nappage caramel provides 0 g of protein per 100 g.
How many carbs are in Caramel liquide ou nappage caramel?
Caramel liquide ou nappage caramel contains 81 g of carbohydrate per 100 g, including 0 g of fibre.
How much fat is in Caramel liquide ou nappage caramel?
Caramel liquide ou nappage caramel has 0 g of fat per 100 g.

Waarden voor de geselecteerde portie en per 100 g. % RI volgt de UK/EU-referentie-innames (Verord. 1169/2011) voor volwassenen en kinderen van 4+ jaar. Alleen ter referentie — geen medisch of dieetadvies (Terms & Conditions §3).